Vrácení, výměna zboží

Úvod Informace Vrácení, výměna zboží
Formulář pro vrácení zboží ke stažení zde zašlete prosím vyplněný a VLASTNORUČNĚ PODEPSANÝ společně se zbožím na adresu naší PROVOZOVNY (pozor je jiná než fakturační). Prosím používejte doručení na adresu (z výdejního místa popř. balík na poštu se Vám zásilka může vrátit, protože ji nestihneme vyzvednout nebo ani nezjistíme že čeká na vyzvednutí). Zároveň Vás prosíme o trpělivost,  jsme v první řadě výrobci a návrháři, a proto nejsme schopni Vás informovat o přijetí vráceného zboží, ale můžete si být jisti, že pokud vše bylo z Vaší strany v pořádku (zaslání na adresu, vyplněný formulář a zboží v původním stavu) vrácené peníze budou do 14ti dnů na Vašem účtu. Děkujeme.

Adresa pro vrácení nebo výměnu zboží: 
 
BIOGA - Kateřina Jadrníčková
Svatoplukova 1283
763 61 Napajedla
tel: 603841002
 

viz také : bioga obchodni podminky :
.... 

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka

  1. V souladu s ust. § 53 odst. 7 občanského zákoníku má kupující právo od smlouvy bez uvedení důvodu do 14-ti dní ode dne převzetí zboží. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě a dodrží uvedené podmínky bude mu vrácena kupní cena.

  • Zakoupené zboží zákazník (kupující) doručí zpět na adresu provozovny prodávajícího jakýmkoliv způsobem vyjma dobírky. Zboží zaslané na dobírku nebude přijato.

  • Zboží musí být v původním obalu, nesmí nést známky poškození, použití, musí být kompletní (včetně příslušenství) a součástí zásilky musí být vyplněný formulář pro vrácení zboží (ke stažení zde)

  • Použité zboží nelze vracet. Zboží vrácené pomuchlané popř zmačkané si vyžaduje další náklady na přebalení a ty budou odečteny od vrácené sumy (max 70,- Kč za kus). Dle ust. § 1837 písm. d spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu. Zboží upravené na míru lze vrátit jen po vzájemné domluvě obou stran s tím, že vrácená cena bude nižší podle rozsahu úprav a následné prodejnosti vráceného zboží (výšku kompenzace určuje výrobce). 

  • Při splnění všech výše uvedených podmínek Vám kupní cena zboží bude vrácena na Váš účet do 14-ti dní ode dne obdržení odstoupení od smlouvy, při splnění podmínky fyzického vrácení zboží.

  • V případě nesplnění kterékoliv z uvedených podmínek nebudeme moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno zpět na adresu kupujícího. 

     

     

 

Kupující není oprávněn odstoupit dle ust. § 53 odst. 7 od smluv:

a) na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění,
b) na dodávku zboží upraveného speciálně podle přání kupujícího,

c) pokud byla hodnota zboží snížena jeho použitím, poškozením nebo došlo k částečnému spotřebování či opotřebení, je spotřebitel povinen chybějící hodnotu dle ustanovení § 458 odst. 1 občanského zákoníku nahradit v penězích. V praxi se tak děje formou snížení vracené kupní ceny.

....