Leginy LEGEND créme

Legínami to všechno začalo, 2012 jsme vypustili do světa naše první BIOGA legíny na cvičení, protože jóga nás chytla a doposud nepustila. 13 let zkušeností s výrobou, laděním střihu, výběrem ideálního materiálu, 13 let testování na sobě a na okruhu našich zákaznic, přátel vyústilo v tento model. Jsme s ním spokojení a doufáme, že budete i Vy.
Na karimatku, do fitka, na běhání nebo na trek všude s Vámi, second skin, na kterou se můžete spolehnout.

Legíny jsou první vrstva, přímo na kůži, takže je pro nás samozřejmostí čistota materiálu s certifikátem na nepřítomnost škodlivých látek.


Vysoký pas. Materiál je hodně pružný, na omak velmi příjemný, prodyšný, made in EU.

S/M
sedí na velikost 36-38
L sedí na velikost 40/42

 
 Materiál: 80% polyamid 20% elastan


Design a výroba Bioga, Česká Republika.

Velikostní tabulka (cm):  

pas pas natažený (max) boky boky natažené délka
 S-M  75 80 92 100 94
 L 80 88 98 108 95

 

Varianta
Na objednávku (1 ks) Na objednávku (1 ks) Zvolte variantu
1 290 Kč
conf
Tento výrobek byl vyroben v naší lokální dílně na Moravě zručnou švadlenkou na nejmodernějších strojích s důrazem na kvalitu a dlouhou životnost.
Udržujeme tím řemeslo pro budoucnost a zároveň se podle našich hodnot zavazujeme k maximální recyklaci a minimalizaci odpadu při výrobě.
Volba materiálu pro naše výrobky je klíčová – původ, barvy, kvalita, vše musí být v nejvyšší kvalitě a splňovat požadavky na udržitelnost.
Materiál s certifikátem Confidence In Textiles zaručujícím zdravotní nezávadnost.